قالب وبلاگ قالب وبلاگ

* فــارســی نـــه ، پــــارســــی *
 
خلیج فارس نه ، خلیج پارس
free counters
ملت های خوشبخت تاریخ ندارند

 
نوشته شده در تاریخ شنبه 1389/05/30 توسط * ALI *

 

چرا خداوند متعال حتى یكى از زنان را به مقام نبوت و امامت نرساند؟

 

طبقه بندی: در هــــــــم ..، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 1389/05/29 توسط * ALI *
- ازدواج به دلیل دوری از خانواده و پدر و مادر:

وقتی وضعیت در خانه‌ی پدری، شوم و اندوه‌بار باشد، ازدواج یک راه گریز محسوب می‌شود.

تعجبی ندارد که خیلی‌ها این راه گریز را انتخاب می‌کنند؛ اما به‌طور معمول، این مسیری است که شما را از چاله درآورده و به چاه می‌اندازد.

یکی دو سال دیگر در خانه‌ی پدر و مادر ماندن، بهتر از آن است که با نخستین پیشنهاد ازدواج، تن به تاهل دهید، چون آن‌وقت ممکن است شریک زندگی‌تان تا آخر عمر سبب رنجش و آزار شما گردد.


2- ازدواج به دلیل نگرش یک جانبه‌ی پدر و مادر شما به شخص مورد نظر:


البته جای تعجب دارد که پدر و مادر شما به‌طور واقعی، همسر آینده‌ی شما را دوست بدارند؛ اما دوست داشتن این فرد از سوی آنان، دلیل کافی برای مدنظر قرار دادن ازدواج با آن فرد نیست. سال‌های آینده، زمانی که (بعد از 120 سال ) از میان شما رفتند، شما کماکان باید اسیر فرد رویاهای آنان باشید؛ فردی که شاید مرد یا زن رویاهای شما نباشد.
طبقه بندی: در هــــــــم ..، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1389/05/28 توسط * ALI *
   آنجلینا جولی

آنجلینا جولی متولد 4 ژوئن 1975 بازیگر و مدل آمریكایی و “سفیر حسن نیت"سازمان ملل متحد در امور پناهندگان است . او بار بار ها توسط مجلات و مراسم های مختلف به عنوان زیباترین و بهترین مادر بازیگر و … انتخاب شده است.

 

همچنین او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب ,دو بار اتحادیه بازیگران سینما و یك بار جایزه اسكار را تصاحب كند.

                                           ازدواج

همسر اول وی جان لی میلر است که در سال ۱۹۹۶ با او ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۹ از وی جدا شد. همسر دوم او بیلی باب تورنتون است که در مه ۲۰۰۰ با هم ازدواج کردند, ولی سرانجام بعد از ۳ سال ازدواجشان به جدایی انجامید

پس از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت، او و برد پیت وارد یک دوستی عاشقانه و سرانجام در سال ۲۰۰۶ صاحب دختری به نام شیلو شدند که به خاطر باورهایشان در مورد پایان دادن به فقر و بدبختی مردم آفریقا تصمیم به تولد بچه‌شان در کشور فقیر و آفریقایی نامیبیا کردند.

آنحلینا جولی به همراه براد پیت علاوه بر سه فرزند طبیعی خود سرپرستی مدوکس پسر بچه یتیم اهل کامبوج، پکس کودک ویتنامی و یک دختر یتیم اهل اتیوپی به نام زهرا را بر عهده دارند

طبقه بندی: pic بازیگران، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1389/05/27 توسط * ALI *

*نکته های کوچک اما مهم زندگی*

·        دست کم سالی یک بار طلوع آفتاب را تماشا کن

·        سال تولد دیگران را به خاطر بسپار

·        در چشم دیگران نگاه کن

·        از دیگران سپاسگذاری کن

·        نواختن یک ساز را یاد بگیر

·        در هر بهار گلی بکار

·        خود را ودیگران را ببخش

·        از نخ دندان استفاده کن

·        بی هیچ علت خاصی بگذار به تو خوش بگذرد

·        بعضی اوقات به دیگران یاد بده

·        بعضی اوقات از دیگران یاد بگیر

·        با مردم همانگونه رفتار کن که دوست داری همانطور با تو رفتار کنند

·        دوستان تازه پیدا کن اما دوستان قدیمی را گرامی بدار

·        راز نگه دار باش

·        زیاد عکس بگیر

·        همه ی لباسهایی را که در مدت 3 سال نپوشیدی به امور خیریه ببخش…

طبقه بندی: در هــــــــم ..، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1389/05/26 توسط * ALI *
نویسنده در این کتاب راه بسیار جذابی برای نگاه کردن به پول را نشان میدهد.او قویا مارا فرا میخواند که درک کنیم که فهمیدن پول یعنی فهمیدن زندگی . به عقیده "سورش پادمانب هان"، نویسنده این کتاب، کثیف ترین دروغی که شما تا به حال شنیده اید، "پول در زندگی برای من مهم نیست" می باشد تنها یک متظاهر واقعی این دروغ را تکرار میکند که پول در زندگی اهمیتی ندارد. زیرا، حتی احتیاجات اساسی ای مانند غذا و لباس و مسکن در غیر این صورت تامین نخواهند شد. گرچه ممکن است تکراری به نظر برسد اما، پول یک جزء جدایی ناپذیر در زندگی شما هست، همانگونه که هوا را تنفس میکنید.پول به همان اندازه واجب است که شیر مادر برای یک بچه تازه به دنیا آمده. درست به همان صورتی که گردش خون، شما را زنده نگاه می دارد و فقدان آن باعث میشود که خون لخته شود، یک جریان ناکافی گردش پول در زندگی شما باعث حیاتی مریض گونه برای شما خواهد گردید. پول، پول، پول در همه جا وجود دارد. اگر در جیبت وجود ندارد فکر آن در سرت موجود است. پول قسمتی از زندگی هر کسی است و پول قسمتی از وجود توست. تو تا به حال در مورد پول شستشوی مغزی شده ای. برای تغییر، بایستی یک شستشوی مغزی دوباره انجام دهی. آیا وقت آن نرسیده که ما در مورد اهمیت پول از خواب بیدار شویم؟ زندگی آنقدر به طور نا محدودی با پول گره خورده است، که احساسات ما به طور تغییر ناپذیری وابسته به وضع پولی مان در زمان حاضر است. تو شاید مقدار کمی پول داری و نیاز شدیدی برای بیشتر داشتن پول در خودت حس میکنی و یا ممکن است خیلی پول داشته باشی و بر اثر مصرف بیش از حد پول احساس گناه میکنی.صرف نظر از این که به چه ترتیبی به پول نگاه میکنی،پول بر زندگی تو تأثیری عظیم دارد. نویسنده سعی میکند که شمارا در موقعیتی قرار دهد که بتوانید ریشه های مستحکمی از پول را در زندگی برقرار سازید و به جای آن که پول، کنترل زندگی شما را در دست داشته باشد، شما کنترل پول را در دست داشته باشید. هر چه که شما مقدار بیشتری از پدیده اسرار آمیز پول را فرا چنگ بیاورید، به همان میزان دیدگاه شما در مورد فهم زندگی تان و آرزو هایتان و موجودیت نهایی تان عمیق تر میشود . پول یک آیینه خاصی هست که به ما داستانهایی خاص در مورد خودمان میگوید. بد بختانه تمام سالهایی که ما تحصیل میکرده ایم به طور کامل از توجه به این منظر حیاتی زندگی غفلت شده بود. به هر روی، در جهان، هیچ چیزی به اندازه اسرار و پیچیدگی های پول یا ایده های مربوط به آن به غلط فهمیده نشده . به این دلیل، اگر شما اسرار عمیق پول را کشف کنید تمامی زندگی تان آغاز به شکوفایی و گل دادن خواهد کرد.طبقه بندی: در هــــــــم ..، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


(تعداد کل صفحات:6)      1   2   3   4   5   6  

ALI SHARIFIAN --- علی شریفیان
قالب وبلاگقالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic